• Auteur/autrice de la publication :
  • Post category:blog
  • Temps de lecture :16 min de lecture

Na díly a elektroniku je záruka 5 let.

Nabízí pokles na -3 procenta pro cílení na svalové skupiny napříč různými sektory. Nordic Track Commercial 1750 lze navíc složit pomocí technologie Space Saver. Zde vstupuje do hry přenosnost 315librového trenéra.

Má také integrovaný stojan pro tablety. Odnímatelný držák je umístěn ve výšce očí nad displejem pro správný pozorovací úhel.

NordicTrack Commercial 1750 také nabízí úroveň očí nad displejem a lze ji nastavit pro dokonalý pozorovací úhel.

Specifikace na první pohled

Rychlost je kolem 0-12 mph.Síla sklonu se pohybuje od 3 do 15 procent.Motor je 3,6 CHPDeska je 22 x 6 palců.Pružný tlumící pás běžce přidává výhodu.S více než 40 programy může tento běžecký pás podporovat až 300 liber.Monitor srdečního tepu je CardioGrip HRM s Polar WirelessJeho rozměry jsou 72,25 x 34 x 61.Válce mají 2,5 palce, zatímco displej je 7palcový barevný dotykový HD displej.Tento běžecký pás má zásobník na příslušenství, reproduktory, chladicí ventilátory, rychlé ovládání a záruku.Rám má doživotní záruku, stejně jako paluba a motor. Na díly a elektroniku je záruka 5 let.

Klady

NordicTrack Commercial 1750 je nejlépe hodnocený běžecký pás se silnými stránkami od bohaté konzole po 7palcovou dotykovou obrazovku, desku WhisperQuiet, reproduktory a cvičební aplikace. To také zahrnuje motor 3,6 CHP, prostornou 2vrstvou dráhu s poháněným nakláněním a klesáním. Díky dvojímu nastavení tuhosti je odpružení Runners Flex perfektní. Rozsah rampy výkonu je od -3 do kladných 15 procent. Nabízí následující výhody:

Motor 3,6 CHPSíla stoupá a klesáDesign SpaceSaver, který je přenosný a skládacíMasivní skluznice7palcový HD dotykový displej s možností prohlížečeDržák na tablet s nastavitelným úhlemHudební výbava, iPod kompatibilní s 3palcovými reproduktoryVíce než 38 cvičebních aplikacíFunkce iFit umožňuje úžasné cvičeníBluetooth hrudní pás pro HRMZapnutí nebo vypnutí odpruženíWhisperQuiet palubaDoživotní záruka na palubu, motor a rámPohledy na šířku tréninků iFit na Mapách GooglePolice velikosti tabletu a reproduktory kompatibilní s iPodemVše v jednom dotykovém displeji jako jeho all-in-one ovládací centrumDržák může držet tabletový počítač nad konzolouEfektivního dosahování cílů je možné s pomocí profesionálně formulovaných aplikacíOsobní trénink na míruiFit Coach je připraven pro přístup k neomezeným personalizovaným tréninkům navrženým osobními trenéryVysoká rychlost 12 mph, nápad pro běžce a intervalový tréninkOn-off odpružení a snížení fyzického šoku při cvičení je sníženo z 30 procentZískejte tepovou frekvenci stisknutím řidítekŘada AutoBreeze recenzeproduktu.top se třemi ventilátory, které se mohou přizpůsobit tempu cvičení nebo je lze nastavit ručně.Běžecké pásy NordicTrack Commercial Series lze snadno složit pro skladování. Skládání 1750 je jednoduché, jak jen může být.Navíc má maximální hmotnost uživatele 300 liber

Nevýhody:

Tento běžecký pás je skládací, ale není přenosný s hmotností 315 lbV případě problémů se podpora výrobce může snížit

Konečný verdikt

NordicTrack Commercial 1750 je nejlepší domácí běžecký pás, pokud jde o hodnotu. Nabízí působivé výkonové specifikace. Další působivé výkonové specifikace, extra funkce a dobrý komfort, stejně jako motivační úrovně, jsou některé z výhod výběru tohoto běžeckého pásu. Díky solidním zárukám a příjemným, efektivním školením si NordicTrack vysloužil mezi uživateli pozitivní hodnocení. Má také aerodynamický rám a kvalitní dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením. Tento základní model je nejlevnější.

Koupit tento produkt na Amazonu

#2 Podrážka F80 Běžecký pás

Autor fotografie: Amazon

Jedná se o lehký komerční běžecký pás s některými z nejúžasnějších funkcí. Tato značka kardio běžeckých pásů je známá svou kvalitní konstrukcí. Běžecký pás Sole F80 s CHP 3,5 je dokonalou volbou pro ty, kteří oceňují odolnost a pohodlí před dalšími doplňky. Dlouhá životnost stroje je podporována komponentami, jako jsou masivní pásové kladky a svařovaný ocelový rám.

Podrážka F80 Běžecký pás: Vlastnosti

Komfort přichází s vynikajícím odpružením paluby Sole. F80 umožňuje až o 40 procent méně otřesů ve srovnání s venkovními běžeckými povrchy. Mezi další aspekty patří prostorná běžecká plocha a bezdrátové HRM kromě ovládání rychlosti a sklonu. Každý trénink zahrnuje rychlosti až 12 mph a sklony více než 15%. F80 má zvukový systém pro MP3 přehrávače. V roce 2016 má tento model běžeckého pásu také Bluetooth pro přenos statistik cvičení do aplikací Apple Health, FitBit a dalších. Bezdrátové ovládání srdečního tepu je možnost se 2 z 10 přednastavených tréninků používaných v této funkci. Programová menu na domácích trenažérech Sole jsou jako na klasických klubových trenažérech. Existují možnosti, jako jsou tréninky na dlouhé vzdálenosti, a kromě šesti standardních režimů má F80 také 2 programy řízené srdeční frekvencí, které do konzole ukládají dva uživatelem navržené programy.

Jedná se o nejlepší volbu pro ty, kteří oceňují kvalitní konstrukci a odpružení pohodlí. Tento běžecký pás může zdobit kluby vzhledem k tomu, jak je prostorný a výkonný. Nabízí také vylepšený 9palcový displej a zabezpečení tabletového počítače pro mnohostranné úkoly, synchronizaci dat a zábavu pomocí mobilních aplikací. Má skluznici 22×60” a výkonný 3,5 CHP motor. Sklon výkonu spolu s optimálním sklonem 15 % ji ospravedlňuje jako nejlepší. Tento model je také vylepšen o desku, která je oboustranná. Tím se zdvojnásobí životnost běžeckého pásu a bude tichý. Také snižuje dopad až o 40 procent ve srovnání s vnějšími tréninkovými povrchy.

Nový F80 zefektivňuje trénink o deset dalších přednastavených programů včetně cvičení navržených uživateli. Běžecký pás má také 9palcovou obrazovku a je snadno jednou z velkých obrazovek v této sérii. Lze jej zobrazit na tabletu nebo chytrém telefonu. Tento běžecký pás Sole má také připojení Bluetooth a aplikaci, která je kompatibilní se zařízeními iOS a Android. Prostřednictvím aplikace spojené s Sole Fitness můžete dokovat mobilní zařízení na obrazovku běžného běžeckého pásu a sledovat filmy, číst zprávy a další, když se na pozadí zaznamenávají údaje o cvičení. Aplikace Sole Fitness udržuje data o kondici na jednom místě a bez námahy se synchronizuje s FitBit a dalšími programy, jako je MyFitnessPal.

V konečném důsledku tento běžecký pás boduje také úsporou místa. Vše, co musíte udělat, je přepnout přepínač a paluba se složí nahoru. Pro maximální bezpečnost je také zajištěna v poloze.

Specifikace

Tento běžecký pás má motor 3,5 CHP,Nabízí také sklon 0 až 15 procent.Běžecká plocha je zvětšena na 22×60“.Kromě toho má tento běžecký pás kapacitu skládání a maximální rychlost 12 mph.Má také nosnost 375 liber. Má 10 vestavěných programů

Klady

Tento běžecký pás Sole 80 je vyroben z komerčních komponentů. To zajišťuje dlouhou životnost stroje a pomáhá podporovat trvalé dobré zdraví vašich kloubů snížením dopadu otřesůBěžecký pás F80 je také skládací a lze jej složit pro úsporu místa. Přepnutím spínače se plošina může přemístit pro vertikální skladování.Jakmile je zajištěna v poloze, je dětská pojistka, takže je bezpečná.Jeho pásový motor 3,5 CHP podporuje běh na dlouhé vzdálenosti, kromě dynamických intervalových relací a nejtěžších tréninků, aniž by zmeškal jediný úder.Navíc má tento běžecký pás 22×60” dráhu, nejširší a nejdelší v sérii. Tato dvouvrstvá dráha je odolná a spárovaná s válečky komerční kvality, které podporují tichý provoz a nízké namáhání motoru.Vynikající polštářová flex deska SL80 usnadňuje vyhnout se bolesti kloubů a také snižuje hlučnost tréninku. Působí na spodní klouby s přibližně 35-40% účinkem oproti vnějším povrchům. Komerční deck SL80 lze také obrátit.K dispozici je 10 cvičebních programů včetně manuálních režimů, které poskytují podporu při hubnutí, svalové tonizaci a kardio tréninku.Uživatelé si mohou uložit profily a cvičební rutiny pro rychlé pohodlí v době dalšího tréninku. Zpráva jako svitek usnadňuje výběr možností.HRM je kontaktní pulzní monitor s madly a běžecký pás F80, který je dodáván s bezdrátovými hrudními pásyBezpečnostní lano zajišťuje, že cvičenci mohou použít šňůru, aby zabránili fungování běžeckého pásu, pokud ztratí rovnováhu.Běžecký pás má také tlačítko stop pro okamžité zastavení provozu.Sole F80 má připojení Bluetooth a můžete nechat sluchátka a užít si reproduktory.Existují dokonce doplňky, jako jsou chladicí ventilátory, zásobník na příslušenství a držáky na láhve.Dobrá záruka je další silnou stránkou tohoto běžeckého pásu, který přichází s pětiletou zárukou na díly a elektroniku, kromě doživotní ochrany paluby, motoru a rámu.

Nevýhody

Tento běžecký pás má deset programů, ale zákazníci mohou dát přednost stažení více cvičení.Krátká boční madla jsou zde kvůli stabilitě, ale postrádají délku, kterou by si běžci přáli.

Konečný verdikt

Ať už chcete ušetřit místo, získat flexibilitu při cvičení nebo se pustit do jednoduchého, ale náročného tréninkového plánu, toto je běžecký pás pro vás. HRM se dodává ve formě hrudního pásu, takže při cvičení zůstane v bezpečí. S 10 programy a možností ukládání profilů pro rychlé pohodlí má tento běžecký pás silný úder.

Koupit tento produkt na Amazonu

Domácí běžecký pás Horizon Elite T-7 #3

Autor fotografie: Amazon

Horizontal Elite T7 je cenově dostupný pro ty, kteří chtějí chodit, běhat a běhat na vysoce kvalitním domácím běžeckém pásu. Poskytuje Passport Video-prohlídky, které umožňují trénovat pomocí virtuálních venkovních nastavení. Tato videa jsou exkluzivní pro běžecké pásy značky Horizon a vyrobené společností Johnson Health Tech. Kritické výkonové specifikace pro běžecký pás jsou 60×20” skluznice, motor CHP 2,75 a řemen, který slibuje nulové problémy při ujetí více než 21 tisíc mil. Bezdrátové monitorování tepové frekvence, 42 přednastavených tréninkových programů a VR cvičení jsou přidanými bonusy. Tento běžecký pás je také dodáván s konzolovou aplikací, která se připojuje k fitness hodinkám, jako je FitBit, a zajišťuje vaše data o cvičení. Na základě své ceny přichází tento běžecký pás s mnoha výhodami, jako jsou jeho VR video prohlídky, které jsou ve vysokém rozlišení. Elite T7 se přizpůsobuje změnám rychlosti a intenzity a vytváří ten nejpohlcující zážitek. Virtuální cvičení zahrnují Skalnaté hory, stezky na novozélandských jezerech, odlehlé ostrovní pláže a pracovní čtvrti ve městech, jako jsou Benátky. Jedná se o kvalitní běžecký pás s některými úžasnými funkcemi, jako je sledovač dat o cvičení.

Kromě toho jsou díly chráněny po dobu 5 let a motor má také doživotní záruku. Tento posilovací stroj je určen také pro běžce, chodce a běžce. Má pokročilé polštáře a maximální hmotnost, kterou dokáže udržet, je 350 liber. Tento stroj je dodáván ve smontovaném stavu.

Klíčové specifikace

Tento běžecký pás má motor 2,7 CHPJeho sklon se pohybuje od 0 do 15 procentBěžecká plocha je 20 x 60″Běžecký pás nabízí skládací kapacituMá maximální rychlost 12 mph a hmotnost 350 liberRozměry se pohybují od 77x36x60”Má 42 vestavěných programů

Klady

Díky technologii ViaFit Connect nabízí novou webovou aplikaci pro sledování dat.Běžecký pás se také připojuje k internetu a streamuje vaše fitness dataSledujte pokrok a dosahujte svých cílů pomocí fitness aplikacíPasová videa jsou součástí luxusních značkových běžeckých pásů, jako jsou tytoPomocí bezdrátové technologie dokáže připojit běžecké pásy k televizním obrazovkámVideo ve vysokém rozlišení a exotická místa jsou další výhodou cvičebních zájezdů VR.Velikost běžecké dráhy je extrémně vhodná pro běžce o rozměrech 60×20”Díky odpružení, které přichází s proměnlivou odezvou, jsou možné pevné a nárazy absorbující tréninky. To zvyšuje efektivitu a překonává běh na tvrdém venkovním povrchu.K dispozici je 42 přednastavených programů, od manuálních po automatické. Jde o cílovou vzdálenost, rychlost, sklon, spálené kalorie, počet kol a tep, abychom jmenovali jen některé.Sklon zajišťuje snazší chůzi do kopce v interiéru. Sklon lze upravit až o 15 procent, čímž se dramaticky zvýší rychlost metabolismu a dojde k lepšímu rozvoji svalů. Sklon lze nastavit ručně nebo pomocí přednastavených programů.Maximální rychlost běžeckého pásu je 12 mph.Má také konzolové doplňky, jako je stojan na čtení, ventilátor, držáky nápojů a reproduktoryBezdrátové HRM má bezplatný bezdrátový hrudní pás od Polaru. Jedná se o jeden z nejlepších systémů srdeční frekvence na trhu s přesností 99,9 %. Funguje to lépe než gripové motory, které se vyskytují u méně špičkových značek běžeckých pásů.Hudba, která doprovází vaše cvičení, je fenomenální díky portům USB v tomto běžeckém pásu pro MP3 přehrávače, jako jsou iPody. Do konzole jsou zabudovány i velké reproduktory.Motor tohoto běžeckého pásu má výkon 2,75 CHP s nízkými otáčkami za minutu pro tichý provoz.Motor má také doživotní záruku.Horizon Elite T7 lze také složit, aby měl podlahovou plochu asi 3 stopy. Rozměry ve složeném stavu jsou 44 na délku a 36 na šířku. Půdorys je jinak 77×36”.Tento běžecký pás nevyžaduje voskování stopy. Nabízí nízkou údržbu.Dodatečnou ochranu nabízí záruka výrobce. K dispozici je 5letá záruka na díly a doživotní záruka na motor a rám.

Nevýhody

Pokud Elite T7 není podle některých uživatelů uspokojivý, je to způsobeno zákaznickým servisem.Navíc je motor méně výkonný.

Konečný verdikt

Elite T7 je perfektní běžecký pás, pokud jde o hodnotu a cenovou dostupnost. Produkt nabízí nejlepší nabídky běžeckého pásu a vyčnívá z davu, pokud jde o jedinečné funkce.

Koupit tento produkt na Amazonu

#4 Domácí běžecký pás ProForm PRO-2000

Autor fotografie: Amazon

Jedná se o jeden z předních běžeckých pásů pro běžce a chodce. ProForm Pro2000 kombinuje silný motor, úžasné doplňky a prostorovou efektivitu s prodlouženou zárukou. Běžecký pás je výhodný za cenu, kterou je k dispozici. PRO 2000 je spárován se standardními 5letými zárukami na díly a elektronickými zárukami spolu se zárukou práce. Mezi základy patří tichý a plynulý 3,5 CHP motor. Má také velké válečky a prostornou dráhu. Pokles sklonu výkonu je dnes založen na rozsahu od -3 do 15 %. Trénink do kopce a z kopce lze provádět manipulací se sklonem. K dispozici je dokonce 32 přednastavených cvičebních programů úhlu nastavení.

Tato neomezená cvičení iFit Coach fungují na výkonových rampách. Máte také na výběr, zda si přivedete svůj vlastní programový displej včetně tabletu nebo chytrého telefonu. Pro2000 je vynikající pro zvýšení motivace ke cvičení nebo multitaskingu. MP3 lze přehrávat pomocí prémiových 3” konzolových reproduktorů. Tabletový počítač lze ukotvit na zabezpečenou konzolovou polici pro video a surfování na internetu. To zajišťuje včasné fungování, takže lze dodržovat fitness plány. Pro2000 patří mezi nejlepší možnosti pro nadšence do cvičení, kteří si chtějí otestovat svou kondici a mít hudbu, video a web po ruce v době cvičení.

ProForm Pro 2000 patří mezi nejlepší možnosti pro úsporu místa a ergonomické vlastnosti. Tento levný běžecký pás je jedním z nejodolnějších od této značky.